Komunikim

A jemi ne shpellarët e kohëve moderne? Ngritja e emojis (Pjesa 2)

Coming Soon
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tung, keni ardhur në vendin e duhur. Ky është postimi im i dytë në serinë për emojis. Fatkeqësisht do të dalë i plotë rreth 30 Gushtit. Të shkruash kërkon kohë, dhe unë nuk shquhem për ndonjë të shpejtë.

Ndërkohë, dua tju bëj disa pyetje, për të cilat mendoj se shumica prej nesh ka të njëjtën përgjigje.

  • A përdorni më shumë se 20-30 emojis?
  • A ka pasur ndonjë ditë ku nuk keni përdorur emoji në komunikim?
  • A keni dërguar emoji, sepse përtoni që të shkruani?
  • A jeni zhgenjyer kur keni marrë si përgjigje një emoji?

Shihemi së shpejti 😀

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Tags: